OZON

Dlaczego warto ozonować pomieszczenia domowe?

Dom, nasza oaza spokoju, relaksu i chwili ukojenia po całym dniu pracy i stresu. Ukochana kanapa czy fotel to idealne miejsce na chwile odpoczynku i zapomnienia o codziennych problemach, wcale to nie dziwi, ale czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad tym, co kryje się w naszej domowej tapicerce?. Roztocza, bakterie i szkodliwe mikroorganizmy żerują w milionach, żywią się naszym naskórkiem, powodują różnego rodzaju choroby, zakażenia a roztocza wywołują i nasilają alergie.
Zrób coś dla siebie, popraw komfort oraz zadbaj o zdrowie bliskich.

Ozon-Błyskawiczny neutralizator i zabójca bakterii.
Bakteriobójcze działanie ozonu jest coraz bardziej doceniane przez Polaków, a głównym powodem jest natychmiastowe wyjałowienie przestrzeni i eliminacja wszystkich szkodliwych organizmów.
Działanie Ozonu jest około 40 razy skuteczniejsze i 2000 razy szybsze niż pospolity chlor dzięki temu stosowany od lat w medycynie, biochemii, ratownictwie czy różnego rodzaju laboratoriach. Stosowany jest również do usuwania trudnych zapachów takich jak odór po zmarłej osobie, spalone mieszkanie, odór moczu itd.
W przeciwieństwie do innych znanych środków Ozon ma również zdolność do usuwania Wirusów, co jest jego dużą zaletą, drugą ważną zaletą jest to, że Ozon ulega kompletnej biodegradacji, nie skaża środowiska i zamienia się w czysty tlen przez co, jest bezpieczny do użytku domowego.
Wyjałowienie domowej tapicerki do idealny zabieg raz na pół roku w celu poprawy komfortu i bezpieczeństwa naszego zdrowia.
Najlepiej sprawdza się w połączeniu z praniem ekstrakcyjnym.
Pranie tapicerki Bemowo.